بایگانی نوشته‌ها

کاور فرش کشدار چیست؟ از کجا کاور فرش کشدار با کیفیت و زیبا بخریم؟

کاور فرش کشدار چیست؟ از کجا کاور فرش کشدار با کیفیت و زیبا بخریم؟

کاور فرش کشدار یا روفرشی کشدار مدرن یا روفرشی کشدار ترک نوعی از روفرشی است که چند سالی است تولید می شده است ولی از اوایل سال 1401 به شدت تقاضا برای این نوع روفرشی بیشتر شده است. در ادامه مطلب کاور فرش کشدار را معرفی می کنیم و نحوه خرید این کاور فرش ها را از وب سایت منسوجات رامش توضیح می دهیم.

منسوجات سنتی یزد (حوله شمد روتختی روانداز سنتی یزد) yazd textiles

یزدی ها حوله، روانداز و دستمال هایی تولید میکنند که مخصوص یزد است. کیفیت و کاربردی بودن این محصولات باعث شد تا آنها کم کم در سایر شهر ها هم خواهان پیدا کند. در این زمان محصولات سنتی یزد به قدری خواهان و مشتاق پیدا کرده که میزان تولید کفاف نیاز کشور را نمیدهد. از محصولات سنتی یزد می توان علاوه بر روفرشی های یزدی، حوله های پالتویی و حمامی و نوزادی سنتی یزد، دستمال یزدی یا دستمال تنظیف، شمد یا روانداز، روتختی یا شمد ضخیم و حتی لنگ را نام برد.

پارامتر موثر در کیفیت و قیمت حوله

چرا قیمت بعضی ​​​​​​​​​​​​​​​​حوله ها دو برابر یا سه برابر بعضی دیگه از حوله ها هستند؟ چرا بعضی حوله ها لطیف ترند؟ چرا بعضی حوله ها بیشتر آب رو جذب می کنند؟ چرا هر دو سمت بعضی حوله ۸ا آبگیره؟
انواع روفرشی و تولید کنندگان مطرح روفرشی

انواع روفرشی و تولید کنندگان مطرح روفرشی

روفرشی های موجود در بازار انواع مختلفی دارند که هر شخصی بسته به سلیقه و نیاز خود یکی از انواع این روفرشی ها را انتخاب می کند. در مرحله بعد باید تصمیم گرفت چه جنسی از روفرشی را خریداری کرد و در نهایت باید بر اساس برندهای معتبر روفرشی. و همچنین طرح و نقشه های موجود و ملاک قراردادن قیمت، روفرشی‌ دلخواه را از معتبر ترین و البته با انصاف ترین فروشنده خریداری کرد.
کاظم رامش مدیر سایت منسوجات رامش
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...