روفرشی

مطالب مربوط به محصولات روفرشی اعم از روفرشی یزدی یا سنتی یزد و کاور فرش کشدار یا روفرشی کشدار طرح ترک

کاور فرش آماده بخرم یا سفارش تولید بدم؟

کاور فرش آماده بخرم یا سفارش تولید بدم؟

اینکه کاور فرش آماده بخرید یا سفارش تولید بدید از دو جنبه فرق داره. اولیش اینه که تعداد طرح های آماده که در مغازه ها وجود داره کمه و قدرت انتخابتون خیلی کمه. دومیش که خیلی خیلی مهمه اینه که فرش ها چند سانت کوچیک بزرگ اند و متاسفانه مشتری ها قبل از اندازه گیری مدام اصرار دارند که فرششون استاندارده. ولی نیست. فقط فرش مشهد به احتمال بالا سایزش دقیقه. ما بقی فرش ها به احتمال ۹۰ درصد چند سانت بزرگ و کوچیک اند.

چاپ مورد استفاده بر روی کاور فرش کشدار یا روفرشی کشدار طرح ترک

کاور فرش کشدار یا روفرشی کشدار یک پارچه مخمل است که طرح های مختلف روی آن چاپ می شود و سپس طبق سایز هر فرش برش می خورد و کشدوزی می شود. سوالی که زیاد پرسبده می شود این است که آیا کاور فرش رنگ می دهد و یا دوام چاپ کاور فرش ها چه مقدار است. در این بخش به صورت مختصر پاسخ داده می شود.
کاور فرش کشدار چیست؟ از کجا کاور فرش کشدار با کیفیت و زیبا بخریم؟

کاور فرش کشدار چیست؟ از کجا کاور فرش کشدار با کیفیت و زیبا بخریم؟

کاور فرش کشدار یا روفرشی کشدار مدرن یا روفرشی کشدار ترک نوعی از روفرشی است که چند سالی است تولید می شده است ولی از اوایل سال 1401 به شدت تقاضا برای این نوع روفرشی بیشتر شده است. در ادامه مطلب کاور فرش کشدار را معرفی می کنیم و نحوه خرید این کاور فرش ها را از وب سایت منسوجات رامش توضیح می دهیم.
انواع روفرشی و تولید کنندگان مطرح روفرشی

انواع روفرشی و تولید کنندگان مطرح روفرشی

روفرشی های موجود در بازار انواع مختلفی دارند که هر شخصی بسته به سلیقه و نیاز خود یکی از انواع این روفرشی ها را انتخاب می کند. در مرحله بعد باید تصمیم گرفت چه جنسی از روفرشی را خریداری کرد و در نهایت باید بر اساس برندهای معتبر روفرشی. و همچنین طرح و نقشه های موجود و ملاک قراردادن قیمت، روفرشی‌ دلخواه را از معتبر ترین و البته با انصاف ترین فروشنده خریداری کرد.
کاظم رامش مدیر سایت منسوجات رامش
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها