درباره ما

بسمه تعالی

بیش از 50 سال است که کار فروش منسوجات را پدرمان در شهر یزد آغاز کرده است. بعد از مهاجرت به مشهد در ابتدا در کاروانسرا دالون الزوار کار خود را ادامه دادند و سپس در بازار قماش مشهد همان کار را پیش گرفتند. با بازنشستگی پدر، فرزندان کار پدر را ادامه دادند و با فروش انواع روفرشی و حوله، شغل پدر بعد از 50 سال همچنان ادامه دارد. حال فرزندان برای ارائه خدمات بهتر در شرایط کرونایی سال 1400 فروش عمده و جزیی اینترنتی را نیز راه اندازی کردند تا مشتریان بتوانند هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری منسوجات مورد نیاز خود را خریداری و یا سفارش دهند. شاید دیدن دقیق تمام مدل های روفرشی و حوله در حالت باز شده در خرید حضوری میسر نباشد. اما این سایت کمک می کند که مشتریان بتوانند تمام اجناس را با استفاده از عکس های با کیفیت مناسب بازدید و بررسی نمایند و انتخاب بهتری متناسب با سلیقه خود داشته باشند.

اجناسی که در مغازه و این سایت به فروش می رسد شامل موارد زیر است:

  • انواع روفرشی های یزد با جنس و قیمت های مختلف
  • روفرشی با طرح های سنتی - عشایری و با تنوع بالا
  • حوله های اصفهان و تبریز اعم از حوله های حمام، پالتویی (کودک، نوجوان و بزرگسال)، سرویس نیم ست و دو قلو و حوله های دستی 
  • حوله های دستی و حمام و پالتویی و دستمال های تنظیف سنتی یزدی
  • شمد، چادرشب روتختی، ساک، ساک نان، سفره سنتی یزد و غیره

تمام اجناسی که در مغازه وجود دارد، کم کم به فروش اینترنتی اضافه می شود. اما مشتریان در صورت نیاز می توانند با تماس تلفنی اجناس مورد نیاز خود را نیز سفارش دهند و یا درخواست ثبت زودتر از موعد آن در سایت را نمایند.

بدیهی است که کسب و کار اینترنتی در صورتی رونق می گیرد که سفارش ها به موقع ارسال و به دست مشتری برسد. سعیمان این است بهترین و سریعترین خدمات را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم.