فرشینه استپ دار ۳ لایه (از تمام ۱۰۰۰ طرح بخش کاور فرش، فرشینه هم تولید میشود)

فرشینه های استپ دار از یک لایه پارچه مخمل شانل نراکم بالا، یک لایه نمد و یک لایه استپ دار تولید از سایز پادری تا ۲۴ متری (حتی بزرگتر ولی با محدودیت عرض ۳ متر) تولید میشود. تنوع طرح فرشینه ها بالاست و عموما از هر طرحی که در بخش کاور فرش وجود دارد، فرشینه هم تولید می شود. با توجه به اینکه تنوع طرح زیاد است (بیش از ۱۰۰۰ طرح) و همچنین با توجه به اینکه هر سایزی که مشتری تمایل داشته باشد (حتی سایزهای غیر دقیق مثل ۲۵۴ در ۳۶۷) تولید می شود، فرشینه ها بر اساس سفارش طرح و سایز مشتری، تولید و ارسال می شود. زمان تولید در ایام مختلف سال متفاوت است. عموما ۲۵ روز کاری است. اوایل تا اواسط سال ممکنه تا ۱۸ روز کاری هم ارسال شود. ولی به طور کلی قول ما برای زمان تولید و ارسال ۲۵ روز کاری است. هزینه ارسال فرشینه ها به عهده مشتری است و پس کرایه می شود. سایزهای کوچیک فرشینه با پست و تیپاکس ارسال میشوند و سایز های بزرگ تر با باربری ارسال میگردد.

توجه مهم اینکه تقریبا از تمام ۱۰۰۰ طرحی که در بخش کاور فرش وجود دارد، فرشینه نیز قابل سفارش است. یعنی هر طرح کاور فرشی که انتخاب کنید، هم کاور فرش کشدار و هم فرشینه آن را میتوانید سفارش دهید. در این قسمت ما فقط تعدادی از طرح های فرشینه را می گذاریم ولی شما مشتری گرامی می توانید تمام طرح های بخش کاور فرش را انتخاب و درخواست تولید فرشینه از همان طرح را به ما بدهید. در چت سایت به ما پیام دهید تا در ثبت سفارش کمکتان کنیم.

در ادامه چند تا فیلم برای آشنایی با فرشینه برایتان قرار میدهیم.

توضیحاتی بیشتری در مورد فرشینه اگر لازم دارید، مطالب زیر را در بخش وبلاگ سایتمون (منسوجات رامش) مطالعه کنید.

فرشینه یا فرش لایت چیست؟

کاربرد فرشینه استُپ دار چیست؟

فرش بخریم یا فرشینه؟

توضیح کیفیت بالای فرشینه های کد ۴ رقمی (ویدئو بر روی فرشینه های طرح کودک تهیه شده است. ولی فرقی ندارد. مابقی طرح های کد ۴ رقمی هم به همین کیفیت بالا و عالی و درجه یک هستند طوری که احدی تا به حالا از کیفیت نتوانستند هیچ گونه ایرادی بگیرند و همه کاملا راضی و از دیدن کیفیت بالا و عالی ذوق زده میشوند. کار با کیفیت تحویلتون میدیم :


مقایسه فرشینه ها با فرش ۱۲۰۰ شانه:

تست تمیز کردن فرشینه (ضد لک):


تست جاروکشی فرشینه:

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی