فرشینه محصولی متشکل از سه لایه است. لایه بالایی از پارچه است که عموما مخمل شانل تراکم بالاست و جنس و طرح های آن دقیقا مشابه محصول فرشینه است.

لایه دوم یک لایه نمد گراماژ بالا است.

لایه سوم هم لایه استپ دار است از عموما لاتکس است.

عموما ریشه نیز به دو لبه دوخت می شود.

این محصول عموما به جای فرش استفاده می شود. طبیعی است که کیفیت و لذت استفاده از فرش های با کیفیت و دستباف از فرشینه بیشتر است. ولی در خیلی از مواقع استفاده از فرشینه بر فرش ارجح است. با ما در رامش مارکت همراه باشید.

این محصول را می توانید با هر سایزی در سایت منسوجات رامش (رامش مارکت)سفارش دهید. لذا اولین مزیت فرشینه این است که بسیار راحت می توانید سایز دقیق محل مورد نظرتون رو اندازه بزنید و دقیقا همان سایز را سفارش دهید. حتی یک الی ۳ سانتیمتر هم در تولید رعایت می شود. لذا می توانید فرشینه را دقیقا بر محل منطبق و فیت کنید.

در رامش مارکت بیش از ۱۰۰۰ طرح وجود دارد که هم فرشینه و هم کاور فرش می توان با هر سایزی تا عرض ۳ متری سفارش داد. پس مزیت بعدی این محصول، تنوع بسیار زیاد طرح و رنگ قابل سفارش است. تنوع طرح های فرشینه را می توانید در بخش کاور فرش (اینجا) ببینید. زیرا همانطور که ذکر شد، از هر طرحی هم فرشینه و هم کاور فرش کشدار تولید می شود. 

از هر طرحی که کاور فرش کشدار از رامش مارکت خرید می کنید، می توانید ست با آن فرشینه هم از سایز پادری تا ۱۲ متری در رامش مارکت  با اشکال مستطیل و دایره و بیضی در رامش مارکت سفارش بدید. پس ست کردن کاور فرش و فرشینه مزیت دیگر این محصول است. برای این موضوع سفارش خود را از بخش چت سایت با ما در میان بگذارید که ست کاور فرش و فرشینه براتون ثبت سفارش شود. 

مزیت بعدی قیمت مناسب فرشینه هاست. در حال حاضر قیمت فرشینه چیزی حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد فرش های ماشینی در می آید. اگر یک فرشینه را تا لول کنیم، از لحاظ ظاهر چیزی شبیه فرش ۱۲۰۰ شانه می شود. ولی از لحاظ قیمت ۲۰ درصد فرش ۱۲۰۰ شانه است.