بایگانی نوشته‌ها

کاور فرش آماده بخرم یا سفارش تولید بدم؟

کاور فرش آماده بخرم یا سفارش تولید بدم؟

اینکه کاور فرش آماده بخرید یا سفارش تولید بدید از دو جنبه فرق داره. اولیش اینه که تعداد طرح های آماده که در مغازه ها وجود داره کمه و قدرت انتخابتون خیلی کمه. دومیش که خیلی خیلی مهمه اینه که فرش ها چند سانت کوچیک بزرگ اند و متاسفانه مشتری ها قبل از اندازه گیری مدام اصرار دارند که فرششون استاندارده. ولی نیست. فقط فرش مشهد به احتمال بالا سایزش دقیقه. ما بقی فرش ها به احتمال ۹۰ درصد چند سانت بزرگ و کوچیک اند.
جنس های مختلف پرده چاپی آماده پانچ و دوخت شده

جنس های مختلف پرده چاپی آماده پانچ و دوخت شده

با ارتقای صنعت چاپ پارچه، تولید پرده با طرح های مختلف و زیر میسر شد به طوری که هر طرحی را میتوان بر روی پارچه به عنوان پرده چاپ کرد. اما از چه پارچه هایی میتوان برای تولید پرده استفاده کرد؟ در ادامه به این سوال پاسخ داده می شود و جنس پارچه هایی که در وب سایت منسوجات رامش برای پرده چاپی قابل سفارش است بیان می شود.

چاپ مورد استفاده بر روی کاور فرش کشدار یا روفرشی کشدار طرح ترک

کاور فرش کشدار یا روفرشی کشدار یک پارچه مخمل است که طرح های مختلف روی آن چاپ می شود و سپس طبق سایز هر فرش برش می خورد و کشدوزی می شود. سوالی که زیاد پرسبده می شود این است که آیا کاور فرش رنگ می دهد و یا دوام چاپ کاور فرش ها چه مقدار است. در این بخش به صورت مختصر پاسخ داده می شود.
کاور فرش کشدار چیست؟ از کجا کاور فرش کشدار با کیفیت و زیبا بخریم؟

کاور فرش کشدار چیست؟ از کجا کاور فرش کشدار با کیفیت و زیبا بخریم؟

کاور فرش کشدار یا روفرشی کشدار مدرن یا روفرشی کشدار ترک نوعی از روفرشی است که چند سالی است تولید می شده است ولی از اوایل سال 1401 به شدت تقاضا برای این نوع روفرشی بیشتر شده است. در ادامه مطلب کاور فرش کشدار را معرفی می کنیم و نحوه خرید این کاور فرش ها را از وب سایت منسوجات رامش توضیح می دهیم.
کاظم رامش مدیر سایت منسوجات رامش
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...