کاور فرش کشدار (سفارش گذاری برای تولید روفرشی کشدار)

کمی صبر کنید...

کاور فرش یا روفرشی مدرن از روفرشی هایی است که مدتی طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. این روفرشی ها با چاپ طرح بر روی پارچه مخمل تولید می شود. کشدوزی برای این روفرشی ها سبب می شود که از سر خردن روفرشی جلوگیری شود و حتی بتوان روی آن جارو کشید. به دلیل وزن کمتر این روفرشی نسبت به روفرشی های معمولی (روفرشی یزدی) شستن حتی سایزهای بزرگ آن در ماشین لباسشویی امکان پذیر است. کاور فرش هایی که در وب سایت منسوجات رامش عرضه می شود از پارچه دو رو مخمل با تراکم بالا است و علاوه بر کش دوردوزی از یک کش کمری و چهار کش ۲ سانتی در گوشه ها برای ثابت کردن کاور بر روی فرش استفاده شده است.

توضیحات در باره جنس پارچه و کش های کاور فرش های منسوجات رامش:


تست جارو کشی با جارو برقی روی کاور فرش کشدار در منسوجات رامش:برای تمام طرح های کاور فرش ها، فرشینه با سایزهای مختلف قابل سفارش است. رویه فرشینه مخمل با کیفیت و با چاپ عالی و لایه زیری، استپ دار است که نخ ابریشم دو لایه به هم دوخت شده است. میتوانید در قسمت توضیحات سفارش کاور فرش، سفارش فرشینه ها را بنویسید تا با شما تماس گرفته شود و مراحل سفارش تکمیل کردد.

بخش‌ اول فرشینه:

بخش دوم فرشینه:

قسمت سوم فرشینه:

توجه توجه: فرشینه های تولید جدید از این به بعد دارای ریشه با کیفیت هم هستند. دیگه از این با کیفیت تر و بهتر فرشینه جایی پیدا نمیشه. 

با این توضیحات میتوانید با خیال راحت کاور فرش‌ و فرشینه های مورد نیاز خود را در سایت منسوجات رامش سفارش دهید.

دسته‌بندی