فرشینه (بعضی ها هم بهش فرش لایت یا فرشینه استُپ دار می گند) مزیت هایی دارد که اگر این مزیت ها برای شما مهم است، قطعا فرشینه بهتر از فرش است. در غیر این صورت فرش بهتر از فرشینه است.

مزیت های فرشینه:

 • مهمترین و اساسی ترین مزیت فرشینه قیمت آن است. قیمت حدود یک فرشینه یک پنجم (20 درصد) یک فرش است. پس کسی که بودجه اش پایینه قطعا سراغ فرشینه می یاد. به مادر منسوجات رامشسفارش فرشینه دهید.
 • کسی که کاور فرش کشدار سفارش می دهد، و می خواهد آشپزخانه و یا پادری و یا اتاقی را ست با کاور فرش خود کند، قطعا و راحت ترین راه سفارش ست فرشینه از همان طرح کاور فرش را دارد. به ما در منسوجات رامش سفارش فرشینه دهید.
 • فرشینه از پادری تا بزرگترین سایز ها قبل تولید است و هیچ محدودیتی در سایز ندارد. مثلا سایز 241 در 367 را هم می توان سفارش داد. پس کسی که  نیاز به سایز خاصی دارد و نمی تواند فرش تهیه کند، به راحتی می تواند فرشینه را با سایز دلخواه خود سفارش دهد. به ما در منسوجات رامش سفارش فرشینه دهید.
 • تنوع فرشینه ها بالاست. کسی که طرح مورد نظرش را در فرش ها پیدا نکرده ولی در فرشینه ها، طرح دلخواه را پیدا کرده، می تواند فرشینه در منسوجات رامش سفارش دهد. 
 • فرشینه حرکتش روی سرامیک کم است. کسی که ایستایی فرش رو سرامیک برایش مهم است، می تواند فرشینه در منسوجات رامش سفارش دهد.
 • کسی که پرز فرش اذیت اش، می کند و به آن حساسیت دارد، می تواند فرشینه که پرز ندارد، به ما در منسوجات رامش سفارش دهد.
 • کسی  که حیوان خانگی دارد، و موهای حیوان خانگی بر روی فرش را نمی تواند جارو کند، می تواند فرشینه در اینجا (منسوجات رامش) سفارش دهد.
 • کسی که برای محلی موقت (مثل دکارسیون موقت یک مکان یا استودیو)، نیاز به فرش دارد، به خاطر هزینه خیلی کمتر می تواند فرشینه در منسوجات رامش (رامش مارکت) سفارش دهید.
 • کسی که تنوع را خیلی دوست دارد و می خواد مدام فرش هایش را تعویض کند ولی بودجه کافی را ندارد، می تواند فرشینه که ارزان تر است به ما در اینجا سفارش دهید.
 • کسی که در آشپزخانه اش، آبریزی زیاد دارد و فرش در چنین محلی به زودی نابود می شود، می تواند فرشینه سفارش دهد. به کی سفارش بده؟ از اینجا به ما در منسوجات رامش یا همان رامش مارکت

کی؟ منسوجات رامش  :)

کجا؟ منسوجات رامش :)

خب حالا اگر جز موارد بالا هستید، قطعا و قطعا فرشینه برایتان بسیار مناسب است و به ما در منسوجات رامش (رامش مارکت) فرشینه سفارش دهید. در غیر این صورت فرش بخرید.

یک توضیح مهم: ما در منسوجات رامش بیش از 1000 طرح داریم که از این 1000 طرح هم می توانید کاور فرش سفارش بدید و هم می توانید فرشینه سفارش بدید. منتها ما اومدیم یک بخش جداگانه هم برای فرشینه در سایتمون ایجاد کردیم و عکس و فیلم های بعضی از طرح ها رو اونجا قرار دادیم که قیمت هم داشته باشد و مشتری ها توی سایتمون اذیت نشد. پس:

 1. همه طرح های مشترک کاور فرش و فرشینه را در اینجا در منسوجات رامش ببینید.
 2. اون طرح هایی که ما اختصاصی برای فرشینه تهیه کردیم را در اینجا در منسوجات رامش ببینید.
 3. اگر هم قیمت سایزهای مختلف فرشینه ها رو می خواهید بدانید، در اینجا در منسوجات رامش می توانید ببینید.

اگر سایز دلخواهی نیاز دارید از قسمت چت سایت (ترجیحا ایتا واگر ایتا ندارید چت واتساپ) پیام بدید و قیمت سایز دلخواه را ازمون استعلام کنید.

خلاصه اینکه با ما در منسوجات رامش (رامش مارکت) همراه باشید.

به اون دسته از عزیزانی هم که مدام تمام اطلاعات و عکس و متن و محتویات سایت ما را کپی می کنند، یک جمله ای می گیم. نکن برادر...ما داریم زحمت می کشیم و وقت می ذاریم. شما هم کمی فکر کن و زحمت بکش. ما از تفریح و استراحت خودمون می زنیم تا کیفیت سایتمون رو بالا ببریم. تمام زندگیت رو نگاه کن....شده کپی ما...از ما نه....از خودت خجالت بکش...