سلام.

در اینجا یک متن خیلی کوتاه در مورد پارامترهای موثر در کیفیت و قیمت حوله را برایتان بیان می کنم. توی مطالب بعدی، جزئی تر و دقیق تر به تفاوت ها می پردازیم.

نخ مورد استفاده در حوله ها می توانند نخ رینگ و یا نخ اپن اند (open end) باشد. حوله ها با نخ رینگ با کیفیت تر و گرانتر از نخ اپن اند است. علت در پست های بعدی آورده می شود.

پارامتر موثر دیگر در کیفیت حوله ها، شماره نخ مورد استفاده در تولید حوله، دو لا بودن یا تک لا بودن نخ، دو رو بودن یا تک رو بودن حوله اند.

رنگرزی و ثبات رنگ نیز پارامتر دیگری است که در قیمت حوله تاثیر دارد. حوله با رنگ ری اکتیو، حوله هایی هستند که حتی در مرتبه اول شستشو هم رنگ نمی دهند.

طرح حوله و کیفیت گلدوزی نیز تا حدی بر روی قیمت حوله تاثیر گذار است. از دیدگاه منسوجات رامش، از لحاظ زیبایی حوله بلیندا و سپ تاپ حرف اول را می زند. 

توضیح این موارد هم در پست های بعدی ذکر می گردد. به عنوان آخرین جمله در این پست، گرانترین و با کیفیت ترین حوله ها، حوله هایی هستند که از نخ رینگ، دو رو نخ، شماره نخ ۳۰ (یا ۲۰) دو لا و با رنگرزی ری اکتیو تولید شده باشند. 

در وب سایت منسوجات رامش، حوله های شرکت نارین ساپ، بلیندا، ساپ تاپ و حوله های پالاس (با نخ رینگ) از حوله های بسیار با کیفیت اند که تمام پارامترهای لازم برای داشتن یک حوله عالی را دارا می باشند. برای پیدا کردن این حوله ها در سایت منسوجات رامش روی کلمات حوله بلیندا، ساپ تاپ، نارین ساپ و پالاس مدل اولدوز کلیک کنید و یا آنها را در وب سایت سرچ کنید.