چاپ بر روی پارچه به روش های مختلفی انجام می شود. بدیهی است که چاپ هم  بر روی هر پارچه به خوبی قابل انجام نیست. یعنی برای داشتن یک چاپ خوب هم باید به نوع پارچه توجه کرد و هم به روش انجام چاپ.

یکی از روش های خیلی معمول برا چاپ بر روی پارچه مخمل شانل که اغلب تولیدکنندگان کاور فرش از آن استفاده می کنند، چاپ سابلمیشن است. در این روش ابتدا طرح ها بر روی کاغذ های مخصوصی چاپ می شوند و سپس پارچه مخمل شانل بر روی کاغذ چاپ شده قرار می گیرد و در دستگاه مخصوصی قرار می گیرند و برای تثبیت رنگ در دمای بالایی در حدود 200 تا 250 درجه، طرح از کاغذ چاپ شده به روی پارچه منتقل می شود. 

به خاطر مرحله تثبیت رنگ، کاور فرش های تولید شده رنگ ثابت می شوند و با شستشو رنگ نمی دهند. لذا هیچ نگرانی از بابت رنگ دهی کاور فرش و یا کم رنگ شدن چاپ در شستشو وجود ندارد.

مشتریان محترم برای سفارش کاور فرش کشدار (روفرشی کشدار طرح ترک) می توانند به بخش کاور فرش کشدار وب سایت منسوجات رامشمراجعه کنند و از بین تعداد بسیار طرح، طرح دلخواه خود را انتخاب و سفارش گذاری نمایند. هر گونه سوالی داشتید می توانید از طریق چت داخل سایت منسوجات رامش و یا از طریق شماره 09155091300 با ما در میان بگذارید.