همانطور که میدانیم نحوه نگهداری هر وسیله ای را باید در هنگام خرید هر محصولی از فروشنده بپرسیم تا آن وسیله بیشترین عمر مفید و دوام را داشته باشد.

حوله های نخی یزدی را بهتر است با آب سرد و با دست و با مواد شوینده ملایم (بدون آنزیم) بشوریم. این چنین شستشو لطافت و نرمی حوله ها را بعد از شستشو افزایش هم می دهند. 

در صورت نیاز به شستشو با ماشین لباسشویی از یک برنامه ملایم مناسب با درجه حرارت آب پایین (ترجیحا سرد) استفاده کنید.

در صورت ضرورت به اتو کردن حوله ها و شمدها و سایز محصولات نخی یزد، یک پارچه مناسب روی حوله قرار دهید و سپس اتو نمایید. ترجیحا بهتر است برای اتو راحت تر، مقداری نم در حوله ها وجود داشته باشد.

اگر این موارد ساده ذکر شده را در استفاده از محصولات نخی رعایت کنید، از محصولات خریداری شده بهترین رضایت را خواهید داشت و مطمئنا مشتری پر و پا قرص این محصولات نخی یزدی می شوید. متاسفانه بعضی از مشتریان بدون توجه به این موضوع و با استفاده از مواد شوینده خیلی قوی حوله ها، شمدها و سایز محصولات نخی خود را با آب دما بالا می شویند که این موضوع به بافت حوله آسیب وارد می کند و نتیجه این کار را به عنوان بی کیفیتی محصول بیان می کنند. در صورتی که نحوه نگهداری و شستشوی هر محصول، از مواردی است که خریدار همیشه باید به آن توجه کند. 

محصولات نخی یزدی شرکت سنتی باف یزد مرتضی رامش و محصولات شرکت ابراهیمی یزد را ما به مشتریان خود توصیه می کنیم.

منسوجات رامش (نمایندگی فروش حضوری و وب سایت رامش مارکت) بهترین کیفیت های حوله نخی به صورت تک و عمده در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد تا حس خوب یک حوله با کیفیت را تجربه کنند.