خودرو رامیکویدک (رامیکو یدک)

رامیکو یدک (Ramicoyadak) مفتخر است که در زمینه تولید و پخش قطعات جلوبندی خودرو و همچنین مشاوره در جهت راه اندازی خط تولید این قطعات فعالیت دارد. فعالیت اصلی ما در اینجا تولید و پخش عمده قطعات مختلفی چون سگدست، توپی چرخ، دیسک ترمز و کاسه چرخ برای خودرو های مختلفی همچون پراید، پژو 405، سمند، پژو 206 تیپ 2 و 5، ریو، زانیتا، نیسان، پیکان و پیکان وانت می باشد. همچنین این امکان برای مشتریان ما وجود دارد تا بتوانند با سفارش قطعات با برند خودشان، کسب و کاری با برند خودشان راه بیاندازند و سود مناسب تری را از آن خود کنند. رامیکو یدک قطعات را بعد حک لیزری برند مشتریان، برای آنها ارسال خواهد کرد. پیش فرض تامین قطعات برای مشتریان به صورت "بر روی پالت" می باشد. در صورت سفارش های همراه جعبه و برند، تمام موارد با مذاکره و گفتگو قابل پیگیری می باشد. 

با توجه به اینکه تیم رامیکو یدک یک تیم مهندسی با دانش مناسب در تولید می باشد، و مشتریان ما تیم فروش قدرتمندی دارند، امید است همکاری دو جانبه خوبی ایجاد شود و تجربیات طرفین با ایجاد کسب و کاری موفق همراه شود.

 گفتنی است که رامیکو یدک در زمینه راه اندازی خط تولید قطعات مشابه، مشاوره غیر حضوری را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. 

صرفا جهت ثبت سفارش عمده و درخواست مشاوره خط تولید، می توانید با شماره تماس مهندس رامش 09155032500 تماس بگیرید. ضمن کمال احترام به شما مشتریان گرامی، با توجه به مشغله های کاری، درخواست می شود برای سفارش های جزئی به هیچ وجه با این شماره تماس نگیرید. این شماره فقط مخصوص سفارشات عمده و درخواست مشاوره تولید است. از بابت متشکریم.

امید است بتوانیم در کنار هم تیم تولید، تامین و فروش موفقی را تجربه کنیم. ما با این هدف اینجا هستیم.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش: